BIRD

Bird alustas tõukerataste tootmist 2017. aastal Californias. Bird disainib ja loob oma tõukerattad jätkusuutlikust silmas pidades, pannes erilist rõhku detailidele. Meie LÄKILÄKIs usume, et oleme leidnud kõige lahedama tõukerataste kaubamärgi maailmas. Birdi missiooniks on aidata meil ja meie peredel elada õnnelikku ja tervislikku eluviisi.

BLOOMINGVILLE

Taani sisustusbränd Bloomingville ühildab oma põhjamaiste toodete loomiseks vintage ja kaasaja. Betina Stampe poolt 2000. aastal asutatud kaubamärk valmistab väikseid mööbliesemeid ja kodukujundusesemeid, eelistades looduslikke ja viimistlemata tekstuure. Meil on esindatud Bloomingville Kids sari, mis loob meie kodust hubase ja kutsuva pesa!

Bobbin

2007 aastal asustatud Bobbin on Ida-Londonis toimetav pereettevõte. Bobbini ja nende kliendi ühisosaks on armastus esteetika-, vabaduse- ja rõõmu vastu. Nende rattaid iseloomustavad mõnusalt pastelsed raamid imeilusate punutud korvidega. Bobbin on tuntud kui Suurbritannia armastatuim vabaaja rattamark.

Candylab

Candylabil on lhtne ja entusiastlik missioon: valmistada maailma parimaid puidust mänguautosid, pühendudes kvaliteedile ja klientide rahulolule. Candylab usub looduslikesse materjalidesse,  käsitöösse ning  läbimõeldud disaini. Candylabi vintage hõngulised mänguautod on palavalt armastatud laste, kollektsionääride ja ka meie poolt!

GRECH & CO.

Grech & Co. on Taani pereettevõte, mis tahab seista keskkonna ja meie laste tuleviku eest. Sel põhjusel luuakse ja toodetakse taaskasutatud, orgaanilistest ning muudest keskkonnasõbralikest ja säästvatest materjalidest. Samuti on Grech & Co. suureks unistuseks muuta ideaale, mis tõukavad ületarbimisele. Meil on esindatud Grech & Co. laste päikeseprillide kollektsioon.

HEYbaby

HEYbaby usub inimese ja looduse kooskõlla ning nende unistuseks on, et nende loodud mööbel võimaldab seda. Rotangist hällid, voodid ja koduaksessuaarid on muinajutuliselt kaunid, samas praktilised ja vastupidavad. HEYbaby mööbel on valmistatud käsitööna keskkonnasõbralikust palmirotangist.

kiko + & gg *

kiko + & gg * on minimalistliku disainiga puidust mänguasjade  bränd Jaapanist. Kahe naisdisaineri, Kaz  ja Novie poolt asustatud kiko + & gg * on valmistanud keskkonnasõbralikke mänguasju juba üle 10 aasta. Nende mänguasjad on loodud rõõmu, funktsionaalsust ja disaini silmas pidades, arendades samal hetkel loovust ja luues fantaasiat. kiko + & gg * mänguasjad on käsitsi valmistatud säästva päritoluga puidust väikeste partiidena Aasias.

LAKALUK

LAKALUK on tilluke kodumaine loovstuudio, mis on keskendunud käsitsi tootmisele – lastetoa aksessuaaridele ja mänguasjadele, disainiteadlikele perekondadele. Lakaluki missioon on luua unikaalsust, kvalteeti ja lapsesõbralikke tooteid just kõige pisematele, mis pakuks silmailu ja naudingut ka täiskasvanutele. Lakaluki jaoks on oluline, et lapse loomingulisuse areng ja maailma avastamamine käiks läbi naturaalsete materjalide. Kõik Lakaluki tooted on käsitsi toodetud ja käsitsi värvitud Eestis.

Londji

2004. aastal loodud Londji ühendab endas kunsti, mängu(d) ja mänguasjad. Lisaks silmailule peab see bränd oluliseks materjalide ja töömeetodite valikut, hoidmaks ja austamaks meie planeeti. Londji mänge ja puslesid iseloomustab vahva vimka või “präänik”, mis motiveerib pisikest mängijat ikka lõpuni pingutama ja ega pettuma ei pea. Sest Londji ei olegi kaugeltki midagi tavalist!

Looks by Luks

Looks by Luks on järjekordne, Mia, Teo ja Zoe – nende laste, inspiratsioonil alguse saanud pereettevõte, sündinud kirest … ja juhuse kokkulangemisest! Looks by Luksi tooted on õmmeldud parima kvaliteediga, Oeko-Tex® Standard 100 ja / või GOTS (Global Organic Textiles Standard) sertifikaadiga kangastest, valides alati keskkonnasõbralikkuse. Sama kehtib pakendite ja reklaamimaterjalide kohta, mis on biolagunevad, ökoloogilised või taaskasutatud. Looks by Looks loob ja toodab kõik oma tooted Poolas ja on mõeldud tarbijatele, kellele on oluline säästev mood ning unikaalsus. Nad pööravad tähelepanu sellele, et nende kasutatavad kangad oleks toodetud keskkonnasõbralikut. Iga toode on käsitsi valmistatud kliendi soovil väikeses töökojas Sopotis.

Lorna Freytag

Kui inimesed paluvad Lornal tema stiili kirjeldada, ütleb ta: “see sarnaneb natuke kolmeaastase lapse isiksusega; julge ja mänguline, pisut iseloomuga. ” Lorna Freytag töötab Šotimaa põhjaosas asuvas väikeses ateljees. Tema illustratsioone on  kasutatud pildiraamatute, ajakirjade, seinajäljendite ja kommertskomisjonide jaoks kogu maailmas.

Love Me Decoration

Love Me Decoration on Poola päritolu 2015. aastal asustatud maagiliste lastetoa aksessuaaride tootja. Kõik nende tooted on käsitsi valmistatud Poolas ja igaüks neist on toodetud suure hoole ja armastusega. Lisaks armastusele õhkub neist rohkelt maagiat ja unikaalsust! Kõik tooted on õmmeldud naturaalsest linasest.

Meri Meri

Meri Meri lugu sai alguse 1985. aastal, kui brändi asutaja Meredithe Stuart-Smith, kääride, mõne pliiatsi ja hunniku sädelusega, lõi oma esimesed käsitöökaardid. Lapsepõlves saadud hüüdnime Meri Meri järgi nime saanud Meredithe müüs oma esimesed sädelevaid esemeid kõigepealt kohalikes LA kirjatarvete poodides, enne kui suundus 1987. aastal New Yorgis toimuvale National Stationery Showle, kus Meri Meri tuule tiibadesse sai. Nüüd koosneb Meri Meri pere kahekümnest disainerist ja kunstnikust. Veidi fantaasiat, sära ja maagiat! Meri Meri toodeteks on fantastilised peotarbed, muinasjutulised dekoratsioonid ja imelised  mänguasjad, sealhulgas kõik alates peokübaratest, tordiküünaldest ja pinatadest kuni pärgade, tatoveeringute ja palju muuni!

Nailmatic Kids

2012. aastal asutatud Nailmatic on tipptasemel kosmeetika kaubamärk, mis on loonud oma lastesõbraliku ja mürgivaba sarja Nailmatic Kids. Bränd on spetsialiseerunud õrnadele ja “rohelistele” laste küünelakkidele ja -kosmeetikale. Kusjuures, küünelakid saab seebi ja veega hõlpsasti maha pesta! Nailmatic Kids tooted ei sisalda kahjulikke aineid ega määri riideid, samas ei tee järeleandmisi lõbu, värvi ega sära osas!

OMY

OMY DESIGN & PLAY loob ja kujundab lõbusaid, graafilisi ja nutikaid tooteid kogu perele. Kaunistamisest saab mäng – hetk, kus sõbrad ja pereliikmed saavad koos luua ja olla. Kõik OMY tooted on loodud armastusega Pariisi stuudios, kus igale tootele antakse kogu oma hing. 85% neist on toodetud ja hoiustatud OMY stuudiost vaid mõne kilomeetri kaugusel, et tagada väiksem mõju keskkonnale ja toetada kohalikku majandust. OMY Design & Play taga on kaks Pariisi graafilist disainerit: Elvire Laurent ja Marie-Cerise Lichtlé.

Ooh noo

Ooh noo on kõik see kui sa mõtled loodusele, eetiliselt hangitud materjalile. Kõigele, mis on loodud kestma kaua, pakkudes loomulikku ja fantaasiarikast mängu. Kõiki Ooh noo tooteid katsetavad ja kasutavad kõigepealt nende enda meeskonna perekonnad – ainult tooted, mis suudavad selle testi üle elada, jõuavad kollektsiooni. Ooh noo tooted luuakse vanakooli viisil: kohalikus kogukonnas inimeste poolt, kes armastavad mida nad teevad.

Sticky Lemon

Sticky Lemon on 2016. aastal loodud Hollandi lastebränd. Sticky Lemon on mõeldud väikestele ja suurematele lastele, kelle maitse on pentsik, värvikas, julge ja päikeseline: värvide blokeerimine koos mustrite ja illustratsioonidega! Stcky Lemoni missiooniks on pakkuda kõikse ägedamatele lastele kõige värvikamaid ja päikeselisemaid aegu!