LAOST OTSAS

Ükssarviku Õhupall

13,95

Laost otsas

Kaunista pidupäeva või lapse tuba maagilise ükssarviku õhupalliga. Hiiglaslik õhupall on viimistletud värviliste trükitud detailidega.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Kaunista pidupäev või lapse tuba maagilise ükssarviku õhupalliga. Hiiglaslik õhupall on viimistletud värviliste trükitud detailidega.

Õhupalli juurde kuuluvad paberkaunistused.

 

  • trükitud foolium
  • neoonpael
  • täispuhutult laius 101 cm

Bränd

Meri Meri

Meri Meri lugu sai alguse 1985. aastal, kui brändi asutaja Meredithe Stuart-Smith kääride, mõne pliiatsi ja hunniku sädelusega lõi oma esimesed käsitöökaardid. Lapsepõlves saadud hüüdnime Meri Meri järgi nime saanud Meredithe müüs oma esimesi sädelevaid esemeid kõigepealt kohalikes LA kirjatarvete poodides, enne, kui suundus 1987. aastal New Yorgis toimuvale National Stationery Showle, kus Meri Meri tuule tiibadesse sai. Nüüd koosneb Meri Meri pere kahekümnest disainerist ja kunstnikust. Veidi fantaasiat, sära ja maagiat! Meri Meri toodeteks on fantastilised peotarbed, muinasjutulised dekoratsioonid ja imelised  mänguasjad, sealhulgas kõik alates peokübaratest, tordiküünaldest ja pinatadest, kuni pärgade, tätoveeringute ja palju muuni!

Laost otsas

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.